Контактирајте нас

Далиан ТекМак Тецхнологи Цо., Лтд

Адреса

7. спрат, блок Б, Ксинкинг Ксингхаи Центер, Схахекоу Дистрицт, Далиан, Кина

Е-маил

Телефон

0086-13084157120

Сати

Понедељак-петак: од 9 до 18 часова

субота,Недеља: затворено

Напишите своју поруку овде и пошаљите нам је